Allahindlus!
Linhai-ATV M550 eest külg valge
Linhai-ATV M550 alt eestLinhai-ATV M550 tuled eestLinhai-ATV M550 punane külgLinhai-ATV M550 külg mustLinhai-ATV M550 külg punaneLinhai-ATV M550 eestvaadeLinhai-ATV M550 pealtvaadeLinhai-ATV M550 tagant ülevalt

Linhai ATV M550 EFi 4×4 Euro4 L7e

5,450.00 5,090.00

End juba tõestanud Linhai 500 4×4 üsna kõrgele seatud latti kergitab veelgi kõrgemale mudel M550i 4×4. „Kiskjanäoga“ M550i 4×4 saab seega uueks, kõigi aegade parimaks töö- ja puhkeaja Linhai´ks ja nihutab taas oma klassi neljarattaliste maastikusõidukite standardeid kõrgemale tasemele.

Sisene e-poodi

Laost otsas

Kategooria:

Toote kirjeldus

Euro4 L7e suurimad plussid on:

  • võimsuse kasv +10%
  • 2x diferentsiaal + lukusti (ees-ja taga)
  • 4x ketaspidurid
  • EFI sissepritse
  • Tippkiirus 80km/h

End juba tõestanud Linhai 500 4×4 üsna kõrgele seatud latti kergitab veelgi kõrgemale mudel M550i 4×4. „Kiskjanäoga“ M550i 4×4 saab seega uueks, kõigi aegade parimaks töö- ja puhkeaja Linhai´ks ja nihutab taas oma klassi neljarattaliste maastikusõidukite standardeid kõrgemale tasemele. Kaasaegne agressiivne disain, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kõrge tarbimisväärtus, eeskujulik juhitavus ja suurepärane praktilisus teevad mudelist M550i keskklassi uue lemmiku. Linhai M550i lähtub eelmiste mudelite äraproovitud, sõltumatu vedrustuse ja töökindla ühesilindrilise mootoriga tehnilisest lahendusest, kuid näiteks küttesegu ettevalmistamise eest hoolitseb nüüd kaasaegne DELPHI sissepritseseade. Lisaks väiksemale kütusekulule ja selle puhtamale põletamisele kindlustab EFI süsteem ka kindla ja probleemideta ilma õhuklapita käivituse igal temperatuuril ning mootori optimaalse võimsuse kõigil kõrgustel merepinnast.

Saadaval olev lisavarustus
Miks peaks valima LINHAI-YAMAHA ATV!

1.LINHAI on asutatud 1956 aastal ja on Hiina aktsiaturul registreeritud,riigiomanduses olev ettevõte.
MOTO AS on loodud 1990 aastal tollase kauplus MOTO baasil.Seega võime öelda,et oleme vanim motokaupu müüv ettevõte Eestis,olles pidevalt tegutsenud 1946 aastast.
Ülaltoodu näitab mõlema ettevõtte tugevust ja jätkusuutlikkust.
2.LINHAI ATV-d / UTV-d on loodud koostöös Jaapani firma YAMAHA konstruktoritega.See kindlustab kõrge kvaliteedi ja pika kasutusaja.
3.LINHAI kõrgekvaliteedilistel toodetel on konkurentsitult parimad hinnad.
4.Kõikidel Linhai mudelitel on 2 aastane tehase garantii.

Tavahinna sees olevad lisad.

Kergalumiinium veljed –      350€ kmpl.
Vints 3000LBS 1360kg –      260€
Veokonks  –                            21€
Käekaitsmed lenksule –         70€
Hinnavõit kokku:                 701€

EFI Mootor

Töökindlal vedelikjahutusega ühesilindrilisel SOHC mootoril on piisavalt jõudu nii raskeks tööks kui ka heaks kiirenduseks. Küttesegu valmistab ette kaasaegne DELPHI sissepritseseade. Lisaks väiksemale kütusekulule ja kütte puhtamale põletamisele tagab sissepritse probleemideta käivitamise, ilma et tekiks vajadust õhuklapi järele ning kindlustab mootori optimaalse võimsuse ka kõrgmägedes. Mootori veojõud kantakse ratastele üle juhtivalt Kanada firmalt CVTech pärineva lihtsa kahekiiruselise automaatkäigukasti vahendusel, milles on võimas reduktor, vaba- ja tagurpidikäik. Künklikul maastikul hindate ka efektiivset mootoriga pidurdamist.

 

 

 

 

 

 

Esi-ja tagadiferentsiaali lukusti

Lihtsalt juhitav esi- ja tagadiferentsiaali elektriline lukusti aitab Teil edasi pääseda raskel, liigendatud või libedal maastikul, kui esi-ja tagarattad hakkavad tühjalt pöörlema. Neljarattaveo (4×4) rakendamisel hakkavad lukusti sisselülitamise järel kõik rattad pöörlema ühesuguse kiirusega, mootori veojõud kandub mõlemale esi- ja tagarattale ning see võimaldab Teil kindlalt ületada mis tahes takistuse ja välja pääseda keerulisest kohast. Piisab vaid hetkeks peatumisest ja diferentsiaali lukusti juhtnupu vajutamisest.

4×4 vedu
Töökindel elektriliselt lülitatav 2×4/4×4 vedu koos eesmise diferentsiaali lukustiga+OVERRIDE süsteemiga, tagab suurima võimaliku veojõu mis tahes maastikul. Vaid lihtsa nupuvajutusega kandub mootori võimsus kõigile ratastele just siis, kui vajate maksimaalset veojõudu. Rasketel töödel, järskudel tõusudel ja raskete koormate veol on lisaks Teile abiks tõhusalt toimiv reduktor. Mis on OVERRIDE süsteem – seda funtsiooni kasutades on võimalik kasutada ATV mootori maksimaalseid pöördeid neid piiramata, mis aitavad välja ronida ka keerulisematest sopamülgastest.

Suurepärane šassii
Suurepärane maastiku läbimisvõime ning eeskujulik stabiilsus kurvides ja kiirel sõidul. Lai šassii koos jäiga raami ja madala raskuskeskmega tagab sõiduki mugava juhtimise ja lihtsa valitsemise. Kõigi rataste sõltumatu ja suurekäiguline vedrustus vaimustab Teid iga kord, kui alistate maastikku, kuhu Te varem sõita ei riskinud. Tõhus neljakettaline pidurisüsteem üllatab Teid pidurdusjõuga, kui Teil tuleb sõiduk peatada suurelt kiiruselt või raske koormaga.

LED valgustus
Atraktiivne LED valgustus rõhutab mudeli M550 kaasaegset kujundust. LED päevatuled täiendavad efektselt võimsate, kahekordsete läätsedega varustatud prožektor-esilaternate agressiivset välimust ning koos LED-suunatuledega annavad need Linhai M550-le täiusliku ja omapärase välimuse. Sama töökindlaid kaasaegseid LED-valgusteid koos läbipaistva optikaga on kasutatud ka 16 dioodiga tagatuledes ja tagumistes suunatuledes, kus need tagavad suurendatud valgusjõuga kõrgetasemelise passiivse ohutuse.

Panipaigad
Väljasõidul või igapäevatöös on Teie käsutuses ruumikad panipaigad sõiduki esi- ja tagaosas. Mõlemad panipaigad on lihtsalt ligipääsetavad, kui avate plastkatted esikapotil ja istme taga. Teie asjad on alati käepärast ja valmis kasutamiseks, millal iganes neid vajate.

Multifunktsionaalne LCD ekraan
Valgustatud multifunktsionaalse LCD ekraaniga armatuurlaud on hästi loetav ja annab kogu olulise info, sellel on: digitaalne pöörete loendur, digitaalne kiirusemõõdik, läbisõidunäidik, mototundide loendur, sisselülitatud 2×4/4×4 ajami indikaator, jahutusvedeliku temperatuuri näidik, digitaalne kütusenäidik, vabakäigu kontroll-lamp, kaugtulede kontroll-lamp, suuna- ja ohutulede kontroll-lamp ning tagurpidikäigu kontroll-lamp.

Tippvarustus
Vaatamata enam kui soodsale hinnale võib Linhai M550 EFI 4×4 kiidelda rikkaliku varustusega. Lisaks eesmise diferentsiaali lukustiga varustatud elektriliselt juhitavale 2×4/4×4 ajamile kuuluvad sinna massiivne esimene kaitseraam, tagumine pakiraam, erikujundusega 12`alumiiniumveljed koos firmarehvidega, töökindel kaugjuhitav elektriline vints tõmbejõuga 1360 kg, haakeseade, õõtshoobade kaitsed, erikujundusega tahavaatepeeglid, LED päevatuled, LED suuna- ja tagatuled, kahekordsed prožektor-esilaternad, USB pistikupesa, 12 V pistikupesa ning akustiline suunatulede signaal.

(ARK) MNT-s on võimalik  L7e tänavalegaalse maastiksõidukina arvele võtta (lubatud liikluses liigelda B kategooria juhiloaga).

 

16730800_10206281651760192_630494189_n

Lisainfo

Mootor

4-taktiline, 1-silindriline, vedelikjahutusega SOHC(LH188MR) Delphi sissepritse

Mootori võimsus (kw/rpm)

16,6kw/6000 L7e Piiranguga (24kW/7000 (off-road)

Max.Pöördemoment (Nm/min)

38.8N.m/5500(r/min)

Töömaht (cm3)

493

Gabariidid L*W*H (mm)

2175*1160*1265

Istekohtade arv

2

Põhja kõrgus (mm)

253

Teljevahe (mm)

1285

Kaal (kg)

364

Kütusesüsteem

DELPHI Sissepritse-efi

Tippkiirus

80km/h

Mootori käivitamine

Elektriline TCI

Esi ja tagapidurid

E: 2*Ketas, T: 2*Ketas

Kütusepaagi maht (l)

14,5

Käigukast

L-aeglane, H-kiire, N-neutraal, R-tagurpidi (Mootorpidurduse variaator/käigukast CVT -CVTech, Kanada toodang)

Rehvi mõõt

E:25*8-12 Kergalumiinium; T:25*10-12 Kergalumiinium

Ülekanne

Kardaan 2WD/4WD elektriliselt lülitatav, Diferentsiaalilukusti koos OVERRIDE süsteemiga

Vedrustus

E: Sõltumatu MacPherson tüüpi; T: Topelt A-arm sõltumatu